Do góry

News

Ruszyły zajęcia z samoobrony dla Kobiet. Kielecka Akademia Muay Thai zaprasza na treningi.

Od 15.01.2023 r. w klubie Akademia Muay Thai Kielce ruszyły zajęcia z zakresu samoobrony oraz sztuk walki dla kobiet. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i środę o godzinie 20:00 w siedzibie klubu przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53 w Kielcach.

-Po ogromnym zainteresowaniu, jakie zanotowaliśmy podczas realizacji kursu samoobrony dla kobiet w ramach Budżetu Obywatelskiego w roku 2023, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom obywatelek naszego miasta i uruchomić sekcję samoobrony dla kobiet. Zajęcia odbywają się w naszym klubie dwa razy w tygodniu, pod okiem trenerów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu samoobrony oraz sztuk walki. Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą nauczyć się bronić, zwiększyć pewność siebie, poprawić swoją kondycję i potrenować w miłej przyjaznej atmosferzemówi prezes klubu Akademia Muay Thai Kielce, Hubert Kaleta.

-Treningi odbywają się w zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Koncentrujemy się na tym, aby przekazać wiedzę w sposób rzeczowy i prosty tak, aby każda z kobiet uczęszczających na zajęcia mogła zwiększyć swoje umiejętności niezależnie od stopnia wytrenowania.dodaje trener kieleckiego klubu, Bartłomiej Miniszewski.

Akademia Muay Thai Kielce zaprasza wszystkie chętne kobiety na zajęcia samoobrony. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 511 523 160 lub pisząc na adres mailowy trenuj@bokstajski.com.

 

Powrót


Testimoniale

Emilia Ogonowska - Jaroń

Nauczycielka muzyki

Znalazłam nowe zastosowanie dla swoich łokci na treningu Muay thai! Dzięki Maciej Barański za polecenie mi tego rodzaju sportu!

Zobacz więcej

Beata

Kierownik działu marketingu

Dlaczego Muay Thai? – znajomi często zadają mi to pytanie. Uważają, że czynnej zawodowo matce trójki dzieci bardziej pasuje coś „aerobikopodobnego”. Próbowałam… Nie wyszło.
Dlaczego więc ciągnie mnie na treningi w Akademii.? Hmmm…

Zobacz więcej

Kasia, studentka, l. 21

Przychodząc do Akademii każdy ma inny cel

Przychodząc do Akademii każdy ma inny cel, ja chciałam udowodnić samej sobie, że mam odwagę zmienić coś w swoim życiu. I udało się - już po pierwszym treningu nie wyobrażałam sobie by nie przyjść na kolejny.

Zobacz więcej

Gośka Plichta

Żyje się intensywnie...

"Mija półtora miesiąca, jak trenuję Muay Thai z Akademią. Prawie codziennie o tym komuś opowiadam, i to nie dlatego, że fajnie się pochwalić uprawianym sportem...

Zobacz więcej