Do góry

News

Akademia w Olimp Labs!

20. grudnia 5. śmiałków z naszego klubu (Hubert Kaleta, Piotr Sobczyński, Bartłomiej Miniszewski, Krzysztof Jędrzejczyk, Dawid Więckowski) pojechało do Dębicy, do siedziby Olimp Labs na zaproszenie Pana Bartłomieja Grzegolca oraz Pana Sławomira Wolskiego.

Jako pierwszy klub w Polsce zostaliśmy przebadani pod względem wysiłkowym wydolnościowym i wytrzymałościowym. Zbadano tez nasz czas reakcji oraz skład masy ciała. Całość badań przeprowadził dr inż. Piotr Kaczka (doktor nauk biologicznych w zakresie biofizyki, Instytut Biochemii i Biofizyki PAN w Warszawie ---> http://olimpacademy.com/speaker/dr-inz-piotr-kaczka-2/ )

Laboratorium w którym zostaliśmy poddani testom reprezentuje najwyższy, europejski poziom. Badania wymagały maksymalnych obciążeń. Mamy nadzieję, że nasza drużyna wypadła dobrze. Kompletne wyniki testów zostaną opracowane na początku stycznia, opublikujemy je z przyjemnością.

Dziękujemy bardzo za zaproszenie, przemiłą atmosferę na miejscu, wspaniałe doświadczenie i rewelacyjny wyjazd!

Wsparcie w zakresie transportu zapewnione oczywiście przez firmę Kia Patecki Silne marki wspierają silnych ludzi!Powrót


Testimoniale

Emilia Ogonowska - Jaroń

Nauczycielka muzyki

Znalazłam nowe zastosowanie dla swoich łokci na treningu Muay thai! Dzięki Maciej Barański za polecenie mi tego rodzaju sportu!

Zobacz więcej

Beata

Kierownik działu marketingu

Dlaczego Muay Thai? – znajomi często zadają mi to pytanie. Uważają, że czynnej zawodowo matce trójki dzieci bardziej pasuje coś „aerobikopodobnego”. Próbowałam… Nie wyszło.
Dlaczego więc ciągnie mnie na treningi w Akademii.? Hmmm…

Zobacz więcej

Kasia, studentka, l. 21

Przychodząc do Akademii każdy ma inny cel

Przychodząc do Akademii każdy ma inny cel, ja chciałam udowodnić samej sobie, że mam odwagę zmienić coś w swoim życiu. I udało się - już po pierwszym treningu nie wyobrażałam sobie by nie przyjść na kolejny.

Zobacz więcej

Gośka Plichta

Żyje się intensywnie...

"Mija półtora miesiąca, jak trenuję Muay Thai z Akademią. Prawie codziennie o tym komuś opowiadam, i to nie dlatego, że fajnie się pochwalić uprawianym sportem...

Zobacz więcej