Do góry

News

Oficjalnie potwierdzone! Mamy wsparcie FORMASTER GROUP

"Silne marki wspierają silnych ludzi" – takim hasłem postanowiliśmy jakiś czas temu podkreślać naszą komunikację z partnerami biznesowymi. Do grona firm wspierających nasz klub tym razem dołączył właściciel marki DAFI!

"Działalność Formaster Group ma zasięg zarówno ogólnopolski, jak i międzynarodowy, ale mimo to chętnie wspieramy lokalne aktywności. Jesteśmy rodzinną firmą, która zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest troska o to, co nam najbliższe" – mówi Maciej Bursztein, dyrektor do spraw rozwoju i członek zarządu Formaster Group –"Na 2019 rok zaplanowaliśmy specjalny budżet o wartości 100 000 zł, który przeznaczymy na dofinansowanie regionalnych inicjatyw, w tym Akademię Muay Thai Kielce. W naszej koncepcji rozwoju widnieją stałe współprace ze sportowcami, którzy dzięki swojej determinacji są dla wielu młodych ludzi autorytetem" – dodaje. 

"Współpraca z firmą FORMASTER to dla nas przede wszystkim krok milowy w realizacji strategicznych celów na ten rok. Starty w zawodach, związane z nimi opłaty, ciągły rozwój infrastruktury klubowej – rozwój naszego klubu i popularyzacja uprawianej przez nas dyscypliny sportowej nie mogła by być skuteczna bez odpowiedniego wsparcia partnerów biznesowych." – powiedział po podpisaniu umowy Hubert Kaleta, prezes Stowarzyszenia Akademia Muay Thai Kielce. „Umowa z właścicielem marki DAFI to dla nas również spore wyróżnienie w kategoriach wizerunkowych. Marka wspiera konsekwentnie lokalny sport ale w naszej branży sportów walki również brązowego olimpijczyka w zapasach, zawodnika MMA – Damiana Janikowskiego. Dołączamy w ten sposób do niezwykle zaszczytnego grona” – dodaje.

Członkowie Stowarzyszenia Akademia Muay Thai Kielce są zaangażowani w rozwijanie swojej pasji, a to najlepsza zachęta dla innych do rozpoczęcia przygody ze sportem. „Poprzez dofinansowanie kieleckich zawodników inwestujemy w dobrą kondycję fizyczną młodego pokolenia i propagujemy aktywny tryb życia. Odnosimy wrażenie, że sporty walki są często pomijane przez sponsorów, a my staramy się wspierać rozwój na rozmaitych płaszczyznach” – tłumaczy Maciej Bursztein. 

 

 Powrót


Testimoniale

Emilia Ogonowska - Jaroń

Nauczycielka muzyki

Znalazłam nowe zastosowanie dla swoich łokci na treningu Muay thai! Dzięki Maciej Barański za polecenie mi tego rodzaju sportu!

Zobacz więcej

Beata

Kierownik działu marketingu

Dlaczego Muay Thai? – znajomi często zadają mi to pytanie. Uważają, że czynnej zawodowo matce trójki dzieci bardziej pasuje coś „aerobikopodobnego”. Próbowałam… Nie wyszło.
Dlaczego więc ciągnie mnie na treningi w Akademii.? Hmmm…

Zobacz więcej

Kasia, studentka, l. 21

Przychodząc do Akademii każdy ma inny cel

Przychodząc do Akademii każdy ma inny cel, ja chciałam udowodnić samej sobie, że mam odwagę zmienić coś w swoim życiu. I udało się - już po pierwszym treningu nie wyobrażałam sobie by nie przyjść na kolejny.

Zobacz więcej

Gośka Plichta

Żyje się intensywnie...

"Mija półtora miesiąca, jak trenuję Muay Thai z Akademią. Prawie codziennie o tym komuś opowiadam, i to nie dlatego, że fajnie się pochwalić uprawianym sportem...

Zobacz więcej